Toplam Seri : 237
Bölüm : 8573
Altyazı : 8654
Özel/OVA : 112
Film : 44
Müzik : 1481
Arşiv Büyüklüğü :• Bu anime serisi için henüz bir OVA bulunmamaktadır.

Özel Bölümler
One Piece: Episode of Nami
Boyut: 376 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Bölümü İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 25.08.2012
Özet: İki saatlik TV özel bölümü One Piece: Episode of Nami’de korsan mürettebatının kaptanı Nami’nin köyüyle ilgili hikaye yeni animasyonla yeniden anlatılıyor. Nami, D. Luffy’den Merry Go korsan gemisini ve mürettebatını çalar. Luffy ve diğerleri geminin peşine düşer ve sonunda Nami’yi Coco Köyü’ne kadar izlerler.
One Piece: Episode of Luffy
Boyut: 398 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Bölümü İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 15.12.2012
Özet: Seri ile One Piece Film Z' nin arasındaki hikaye kopukluğunun azaltılabilmesi için Yeni Dünya' daki El Adasında geçen olaylar anlatılıyor. Fakat kendisine has bir hikaye ile. Korsanlara karşı yapılan büyük bir topu ve bu top yapılırken adada yaşayan insanlara denizcilerin yaptığı zulmü konu alıyor. Special içerisinde iki adet flashback bulunuyor. Fakat yeni çizimler ile. Biraz daha detaylı olarak. - CloudTsuchiya
One Piece 3D2Y: Ace no shi wo Koete! Luffy Nakama Tono Chikai
Boyut: 578 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Bölümü İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 03.08.2014
Özet: Eiichiro Oda tarafından tasarlanan Moa Moa meyvesinin gücüne sahip Bandy World isimli yeni bir karakter içeren iki saatlik bu özel bölümde Bandy, Impel Down’dan kaçtıktan sonra tayfasını tekrar toplamış ve terör estirmeye başlamıştır. Dünya Hükümeti, Shicibukai’leri bu göreve atamıştır ama onların da çoğu kaçırılmıştır. Bandy’nin yeni hedefi Boa Hancock’tur. Luffy’nin Hancock’u kurtarmak için maceralara girdiği bu özel bölümdeki diğer bazı karakterler ise şunlar: Buggy, Mr. 3, Mihawk, Perona, Akainu.
One Piece: Episode of Sabo
Boyut: 683 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Bölümü İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 22.08.2015
Özet: Bölüm; Luffy, Ace ve Sabo'nun korsan olmayı düşledikleri geçmişe götürüyor. Ayrıca Sabo'nun Dressrosa Krallığı'na gelip Luffy ile tekrardan bir araya gelmesini de kendi gözünden gösteriyor. - ARE-YOU-SURE
One Piece: Adventure of Nebulandia
Boyut: 425 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Bölümü İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 19.12.2015
Özet: Hasır Şapka korsanları Yeni Dünya'da ilerlerken eski düşman Foxy ve tayfasıyla karşılaşıyor. Foxy, Hasır Şapkalardan Long Ring Long diyarında olanların intikamını alma arzusuyla, başka bir Davy Back Fight ile Hasır Şapkalar'a meydan okur. Yalnız bu sefer Foxy'nin tayfasına Komei, Dojaku ve Kansho isminde 3 yeni kişi katılmıştır. Zoro ve Sanji yemek yeme yarışmasında tıkınırken aniden tembellik hissi veren bir mantarın etkisinde kalır ve yakalanıp kafeslenirler. Böylece taktik dehası Komei'nin planıyla Hasır Şapkaların iki büyük dövüş gücü saf dışı kalır. Yakalanan arkadaşlarını takip eden Luffy ve diğerleri sonunda; kötü şöhretli, deniz suyu sisi ile kaplı ve Şeytan Meyvesi kullanıcılarını yararsız hale getiren Nebulandia adasına gelirler. Ne yazık ki Hasır Şapkaların Zoro ve Sanji'yi bu adaya kadar takip etmesi taktik dehası Komei'nin ustaca hazırladığı planının bir parçasıdır ve bizimkiler aniden saldırıya uğrarlar. Bakalım Hasır Şapkalar bu adadan güvenli bir şekilde kaçabilecekler mi?
One Piece: Episode of East Blue
Boyut: 549 MB | Kalite: 1080p | Ses: Japonca
Bölümü İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 26.08.2017
Özet: Tam adı "One Piece Episode of East Blue: Luffy to 4-nin no Nakama no Daibōken (Luffy ve 4 Tayfa Arkadaşının Büyük Macerası)" olan özel bölüm, tayfanın Grand Line'a girdiği zamana kadarki kısımlara yer veriyor.