Toplam Seri : 237
Bölüm : 8573
Altyazı : 8654
Özel/OVA : 112
Film : 44
Müzik : 1481
Arşiv Büyüklüğü :
Filmler
One Piece: Movie 1
Boyut: 340 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 04.03.2000
Özet: East Blue'da "Büyük Altın Korsan" diye bilinen bir adam vardı. Adı Woonan'dı. Sayısız savaşlarda Woonan, birçok düşmanın altınını çaldı. Efsane çaldığı altınların bir dağ kadar yüksek bir yığın oluşturduğunu ve geceleri okyanusu gündüz gibi aydınlattığını söyler. Bununla birlikte, birkaç yıl sonra Woonan'ın varlığı kaybolup gitti. Büyük Altın Korsan tüm hazinesini bir adaya gizledi ve öldü. Bu söylenti ise şimdi bile yaşıyor. Birçok korsan hala bu adayı bulmaya çalışıyor. Woonan'ın tayfalarından biri tarafından çizilmiş bir harita var. Her kim o haritayı ele geçirirse adanın yerini belirleyebilir. Efsanevi ada! El Drago, bu efsanevi adanın haritasını ele geçirmiş ve Woonan'ın altınlarına gözünü dikmiştir. Luffy ve arkadaşları El Drago'yu durdurmak için elinden gelini yapacaklar.
One Piece: Nejimaki Jima no Daibouken
Boyut: 379 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 03.03.2001
Özet: Clockwork Adası... Tayfamız yolculukları sırasında, ufak bir tatil için bir adaya çıkarlar ve onlar adadayken Merry kaçırılır. Merry'nin peşine düştüklerinde bu sefer kaçırılan Nami olur ve kendilerini Clockwork adasında, arkadaşlarını ve güzel gemilerini kurtarmaya çalışırken bulurlar.
One Piece: Chinjuujima no Chopper Oukoku
Boyut: 390 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 02.03.2002
Özet: Luffy ve tayfası bu sefer hayvanların konuşabildiği bir ada olan Crown Island'a (Taç Adası) gelirler. Adada yaşayan hayvanlar Chopper'ı gördükleri anda yeni kralları yaparlar. Adadaki insan avcılarda efsanevi boynuzları aramaktadır. Bu işin arkasındaki gerçek ise tayfayı yepyeni bir maceranın içerisine çekecektir.
One Piece: Dead End no Bouken
Boyut: 507 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 01.03.2003
Özet: Luffy ve tayfası Anabaru limanında varırlar. Yerel kumarhane, bitiş çizgisine ilk ulaşanın yüklü miktarda parayla ödüllendirileceği bir yarışma düzenlemektedir. Bu habere en çok sevinen kişi olan Nami, yarışa katılmaya karar verir. Ancak yarışın arka planında bir komplo vardır ve bu komplonun başı, eski askeri bir kumandan olan Gasparde’dir. Planı, bütün korsanları askeri üsse çekmek ve ölümlerine yollamaktır. Luffy ve arkadaşları çıkmaz sonu olan bu macerayı tamamlayabilmek için yol boyunca onlarca testin ve sıkıntının üstesinden gelmek zorundadır.
One Piece: Norowareta Seiken
Boyut: 515 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 06.03.2004
Özet: Luffy ve tayfası, Dünya’daki en pahalı kılıç olduğu söylenen efsanevi kılıcı bulmak için bir adaya giderler. Ancak kısa süre içinde kendilerine saldıran denizciler ve güzel kızlar tayfayı ayırır. Zoro eski bir dostuna yardım etmek için gruptan koparken, Luffy ile Usopp bir mağaraya girer ve tayfanın geri kalanı köye denizcilerle olan savaşlarında yardım ederler. Sanji’yi yenen Zoro, Dünya’yı karanlığa boğacak şeytani kılıca karşı tek savunmaları olan kutsal incileri ele geçirir.
One Piece: Omatsuri Danshaku to Himitsu no Shima
Boyut: 566 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 05.03.2005
Özet: Luffy, suda yüzen cam bir şişe bulur ve şişenin içinden ise 100,000,000 korsan arasından seçilerek Omatsuri adasına davet edildiğini söyleyen bir yazı ile harita çıkar. Bütün Strawhat tayfası buradaki şüpheli durumu fark etse de, Luffy her zamanki gibi macera fırsatını kaçırmak istemez. Adaya vardıklarında özel hiçbir şey göremedikleri için hayal kırıklığına uğramaya başladıkları sırada önlerine bir eğlence parkı çıkar ve onları karşılayan bir geçit töreni başlar. Bu adada ne tür sırlar ve tehlikeler onları beklemektedir?
One Piece: Karakurijou no Mecha Kyohei
Boyut: 472 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 04.03.2006
Özet: "Grand Line"daki firtına sırasında, Luffy ve tayfası, batmakta olan bir gemide, büyük bir hazine sandığı bulurlar. İştahla sandığı açarlar ama içinde hazine yerine altın dişi olan yaşlı bir kadın çıkar. Yaşlı kadın, gemi batarken sandığın içine saklanmıştır. Yaşlı kadın, eğer onu yaşadığı adaya götürürlerse, onlara efsanevi hazine; Golden Crown'u vereceğini söyler. Teklifi düşünürler ve bu yeni hazineyi elde etmek için adaya doğru yola çıkarlar. Oraya vardıklarında, birinin söylediği şarkıyı duyarlar “Denizlerin Kralı, The Golden Crown...” bu sırada adanın isminin “Mecha Adası” ve ilerde duran yapının da Mecha Şatosu olduğunu öğrenirler. Aniden yaşlı kadının oğlu, Ratchet, ortaya çıkar ve Luffy'nin annesini kaçıran korsan oldğunu düşünür ve kendisini dinlemeden onu evine götürür. Ama Luffy ve tayfası hazinenin peşini bırakmayacaklardır. Onlara göre adaya geldiklerinde dinledikleri lirik şarkı, hazineyle ilgili bir ipucuydu ve hazineyi aramaya başlarlar. Ama onları bekleyen tuzaklar hayal edebileceklerinin de ötesindedir.
One Piece: Sabaku no Oujo to Kaizoku-tachi
Boyut: 611 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 03.03.2007
Özet: One Piece TV serisinindeki Arabasta macerasının (092-130 bölümleri arası) film olarak uyarlanmış versiyonudur.
One Piece: Fuyu ni Saku, Kiseki no Sakura
Boyut: 650 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 01.03.2008
Özet: One Piece serisinin 9. filmidir. Serideki Drum Island hikâyesinin olduğu bölümlerin özetidir.
One Piece: The Strong World
Boyut: 872 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 12.12.2009
Özet: Impel Down'dan kaçtığından beri ortalarda gözükmeyen Efsanevi Korsan Altın Aslan Shiki, 20 yıl aradan sonra Denizcilere büyük kargaşalar yaratarak tekrar ortaya çıkmıştır. Dünya Hükümetini dize getirmek için inzivasında hazırladığı planı yürülüğe koymuştur ve eylemlerinede East Blue'da başlamıştır. Shiki planını uygulamaya giderken yolda Luffy ve Tayfasıyla karşılaşır. Shiki, Nami'nin meteoroloji bilgisine hayran kalır ve onu kaçırır. Luffy ve Tayfasıysa biranda kendilerini canavarla dolu bir adada bulmuştur. Tayfamız Nami'yi geri almaya ve Shiki'yi yenip East Blue'yu kurtarmaya çalışacaktır.
Not: Şimdiye kadar yapılmış One Piece filmleri arasında ilk defa senaryosu tamamen Eiichiro Oda tarafından yazılmış olan filmdir.
One Piece 3D: Mugiwara Chase
Boyut: 328 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 19.03.2011
Özet: Schneider ve köpeği Buzz kasabada yürüyüş yapmaktadırlar. Ancak Schneider öksürdüğü zaman ağzından kan geldiğini fark ettiğinde bunu köpeğinden gizlemeye ve köpeğinin onun öldüğünü görmemesi için ondan ayrılmaya çalışır. Bu sırada Sunny Go da Grand Line'da yol almaktadır. Antrenman yapmakta olan Zoro hariç bütün tayfa uyumaktadır. Tuvaleti kullanmak için kalkan Usopp ise geri döndüğünde kapının açık olduğunu ve üstünden bir kuşun uçtuğunu fark eder, ancak buna bir anlam veremez. Ertesi sabah Luffy çok değerli hasır şapkasını geminin her yerini arasa da bulamaz. Şapkasını, duygusuz Zoro'nun kendisini kurtarırken okyanusa düşürdüğünü düşünür. Bir süre sonra bütün tayfa kayıp olan şapkaya ne olmuş olabileceğini düşünürken Usopp da dün geceki kuştan bahseder. Bunun üzerine tayfa bölünerek hem kuşu hem de kayıp olan şapkayı ararlar. Bu sırada Chopper ve Usopp hasta olan Schneider'i bulurlar ve tedavi için gemiye alırlar. Aynı esnada ise donanmanın geldiğini fark eden tayfamız bir yandan kaçıp bir yandan da hasır şapkayı bulmaya çalışırlar. Peki şapka nerededir?
One Piece Film Z
Boyut: 771 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 15.12.2012
Özet: Antik silahlarla kıyaslanan Denizciler'in kozu ''Dyna'nın taşı'' birden çalınır ve bunun sorumlusu korkutucu bir gücü olan eski Denizci Amirali ''Z'' Hasır şapkaların yolu üzerinde duruyordur. Denizciler Yeni Dünya' nın dengesini sarsmaya çalışan komplo ile ilgilenmek için harekete geçer. Başka bir yerde Aokiji Hasır Şapka Korsanları' nı takip etmektedir. En sonunda Luffy ve tayfası Z ve onun inanılmaz güçlerine karşı durmak için harekete geçerler. - Shiniori
One Piece Film: Gold
Boyut: 804 MB | Kalite: 720p | Ses: Japonca
Filmi İndir
Altyazıyı İndir
Yayım Tarihi: 23.07.2016
Özet: Hasır Şapka Tayfası bu sefer dünyanın en zengin insanı Gild Tesoro'ya karşı.