Toplam Seri : 237
Bölüm : 8573
Altyazı : 8654
Özel/OVA : 112
Film : 44
Müzik : 1481
Arşiv Büyüklüğü :Kullanıcı Dostu Reklam Sistemi Yayında! 
Yazar: green | 10.4.2019 20:19:28 | Ana Sayfa | Haber Arşivi

Kullanıcı Dostu Reklam
 Tiger and Bunny 

Merhaba animesever arkadaşlar,

Bugün size yoğunluğumuzdan dolayı uzun zamandır yapmayı ertelemek durumunda kaldığımız bir site güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Eğer AnimeKalesi'ni uzun süredir kullananlardansanız sitemizin kuruluşundan itibaren çok uzun bir süre reklamsız hizmet verdiğini biliyorsunuzdur. Daha sonra hobi olarak sürdürülen bu hizmetimiz masraflı olmaya başlayınca biz de site içinde rahatsız edecek reklamlardan kaçınarak indirme linklerine reklam eklemek zorunda kalmıştık. Mecburiyetten yapılan bu hareket çoğu arkadaşımızın hoşuna gitmemişti, çünkü her indirme işleminde reklama yönlendiriliyordu ama site için bağış yapabilmek de mümkünken yapılmaması bizi bu duruma sürükleyen en büyük neden olmuştu.

Şu anda 2 haftadır test aşamasında olan, hem bizi hem de siz animesever arkadaşlarımızı da üzmeyecek bir reklam sistemi yazdık. Artık indirme yaparken çıkan reklam veya reklamlar siz indirme sayfasına geçikten sonra 24 saat boyunca karşınıza gelmeyecek. Yani reklamları tamamladıktan sonra 24 saat boyunca arşivimizden reklamsız ve sınırsız bir şekilde yararlanabilirsiniz :)

Arşivimizi ve hizmetimizi beğeniyor, uzun seneler boyunca devam etmesini ve gelişmesini istiyorsanız destek amaçlı bağış yapabilirsiniz. Bu hem masraflarımızı karşılayacak hem de bizi olumlu yönde motive edecektir :)

------------------
Bu yazı 17.4.2019 14:03:46 tarihinde güncellenmiştir.