Toplam Seri : 237
Bölüm : 8573
Altyazı : 8654
Özel/OVA : 112
Film : 44
Müzik : 1481
Arşiv Büyüklüğü :


Sunucu değişikliği geçişimiz sorunsuz bir şekilde tamamlanmış görünüyor. Arşivimizde indirilemeyen bölüm, film, altyazı ve müzikleri bizlere bildirmeye başlarsanız bağlantıları yenilemeyi planlıyoruz. Şimdiden teşekkürler.

İstek Anime Değerlendirme Sürecimiz Başladı! 
Yazar: green | 12.06.2016 | Ana Sayfa | Haber Arşivi

Merhaba sevgili animesever arkadaşlarımız,

Uzun bir süredir sevdiğiniz veya izlemek istediğiniz animelerin sitemizde olması için isteklerde bulundunuz ve bulunuyorsunuz. Devam eden serilerin güncel bölümerini, tamamlanmayan serilerin ise tüm bölümlerini sabırsızlıkla beklediniz. Ama siteye yeteri kadar vakit ayıramadığımız için günceli takip etme veya istekleri değerlendirme gibi bir durumun içine giremedik.

Artık yaz geldi ve okullu olan çoğu animesever arkadaşımız yaz aylarını, kaldığı serileri bitirmek veya yeni serilere başlamak için değerlendirmeye hazırlanıyor. Bizlerin de yoğunluğunu bir nebze azaltmak ve siz değerli arkadaşlarımızın yaz aylarını iyi değerlendirmeniz için "Anime Kalesi Geleneksel Yaz Tatili Güncellemeleri"ni dün itibariyle başlatmış bulunmaktayız.

SÜREÇ NASIL İŞLEYECEK?

Öncelikle, bu zamana kadar sitemiz üzerinden istekte bulunmuş arkadaşlarımızın anime serilerini değerlendireceğiz, bu sırada devam eden anime serilerinin güncel bölümlerini yakalayıp, tamamlanan serileri de nihayete kavuşturacağız. Biz bunlarla ilgilenirken sizler de isteklerde bulunabilirsiniz.

Peki her anime serisi istenince eklenecek mi? Tabi ki hayır. Bazı kriterlerimiz olduğunu açıklamamız lazım. Öncelikle çok eski serilerin bulunmasının kolay olmadığını bilmenizi isteriz. Ayrıca eğer Türkçe altyazı çevirisi yapılmamışsa maalesef seriyi arşivimize eklemeyeceğiz.

Şimdi gelelim neleri ekleyeceğimize; arşivimizde bulunan anime serilerinin özel bölümleri, uzun metraj filmleri ve müzikleri bulunabilir. Gözden kaçırmış veya ilgili olmadığımız için bu ek içerikleri eklememiş olabiliriz. Seri istekleri yanında bunlar için de istekte bulunabilirsiniz. Ama tekrar belirtmeliyiz ki, mesela serisi olan bir animenin özel bölümünün veya filminin arşive eklenmesini istediniz. Baktık araştırdık ama Türkçe altyazı çevirisi yapılmamış. Böylece ilk kriterimize dönmüş ve isteğinizi yerine getirememiş oluyoruz.

SONUÇ

Özetle üzerimizde baskı oluşturmanın hiç kimseye bir faydası yok. İsteklerinizi bu yazı altına, iletişim sayfamıza, e-posta adresimize veya ilgili anime serilerinin sayfalarına yapabilirsiniz. Emin olun ki bu yaz tatili boyunca değerlendirmelerimizi yapıp olumlu veya olumsuz size geri döneceğiz. Tüm animesever arkadaşlarımza iyi tatiller ve iyi seyirler diliyor, sıcaklara dikkat etmenizi temenni ediyoruz :)

 

------------------
Bu yazı 10.8.2016 10:35:06 tarihinde güncellenmiştir.