Toplam Seri : 237
Bölüm : 8573
Altyazı : 8654
Özel/OVA : 112
Film : 44
Müzik : 1481
Arşiv Büyüklüğü :Sürpriz Güncellemeler 
Yazar: animesever | 25.09.2015 | Ana Sayfa | Haber Arşivi
Site içeriğini yenileme ve arttırmaya yönelik çalışmalara odaklandığımızdan, site kullanımına yönelik güncellemelere fırsat bulamamıştık. Kısa bir süre önce site sayfalarının tabloları genişletildi, böylece eski tasarıma göre daha fazla alana sahip olundu. Anime tanıtımlarındaki bannerlar yenilendi ve boyutları öncekilere göre daha büyük hale getirildi. 
 
Fakat, bugün itibariyle siteye girdiğinizde sizleri site tasarımına yönelik küçük sürprizler beklemekte. Ana sayfadaki kayan resimlerin boyutu ve yeri, anime tanıtım sayfasındaki YouTube video oynatıcı rengi ve boyutu değişmiş; ve en önemlisi de tüm haber ve anime tanıtım sayfalarındaki Facebook yorum paneli yerine daha kullanışlı ve görsel yönden daha güzel olan Disqus yorum panosuna geçmiş bulunmaktayız. 
 
Facebook yorum panosu üzerinde yaptığınız yorumların bildirimleri tarafımıza ulaşmadığı için cevap vermekte güçlük çekiyorduk. Birçok site kullanıcımız e-posta atmak yerine -konu ile alakadar olması nedeniyle- sayfanın altındaki bu panoya yazdığı soruların cevaplanmasını beklemekteydiler. Artık bu problemi, bu yeni pano sistemimiz sayesinde çözmüş olacağımızı düşünüyoruz. İster ziyaretçi olarak yorum yapabilir isterseniz de Facebook, Twitter, Google veya Disqus hesabınızla giriş yaparak yorumda bulunabilirsiniz. 
 
Şimdiden hepimize hayırlı uğurlu olsun. ^_^