Toplam Seri : 237
Bölüm : 8573
Altyazı : 8654
Özel/OVA : 112
Film : 44
Müzik : 1481
Arşiv Büyüklüğü :Yeni Bir Mediafire Kısıtlaması Daha! 
Yazar: green | 18.08.2013 | Ana Sayfa | Çöp Kutusu
Mediafire yöneticilerinin gözünü para bürümüş olacak ki, ücretsiz hesapları her geçen gün daha da fazla köşeye şıkıştırmaya devam ediyorlar. Son olarak "file restriction" adı altında bir kısıtlama sistemi kullanılmaya başlanmış.

Bazı dosyaları indirmeye çalıştığınızda Mediafire sayfasında aşağıdaki uyarı ile karşılaşıyor olabilirsiniz.File Restriction Nedir?
Konuyla ilgili Mediafire'ın "Bilgi Bankası"nda bir araştırma yaptığımızda yakın zamanda kullanıma soktukları bu kısıtlama özelliği ile ilgili bir bilgi bulduk. Orijinal metine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yazıda Ücretsiz aboneliklerin dosya kıstılmalarının olduğundan ve her hafta en çok 10 kere indirilmesiyle birlikte bir erişim kısıtlamasının olduğundan bahsediliyor. Fakat bunu her dosya türü için değil de özellikle ZIP ve RAR gibi şifrelenmiş, şifre korumalı veya parçalara bölünmüş arşiv dosyaları için yapmışlar.

Eğer hesabımızı ücretli aboneliğe yükseltirsek bu tür dosya türleri için bu kısıtlamanın ortadan kalkacağını da belirtiyorlar. Premium kullanıcıların kısıtlı dosyalara ulaşabilmesine rağmen maalesef ücretsiz hesap kullanıcıları bu kısıtlamaya yakalanıyorlar.

Bizim premium üye olmamız ücretsiz kullanıcıların yine hiç bir işine yaramıyor. Sonuçta Mediafire artık bizleri iyice köşeye sıkıştırmış durumda. Şu an indirilen dosyalara erişim mümkün fakat indirme limitine ulaştığında dosyayı indiremiyorsunuz. Bir sonraki hafta bu kısıtlama sıfırlanıyor ve baştan başlıyor.